Anna Gniadek

BI Consultant
Astrafox

W Astrafox łączy wiedzę z obszaru projektowania grafiki z pasją pracy analityka. Wspiera klientów w obszarze budowania raportów zgodnie z najlepszymi praktykami wizualizacji danych i komunikacji wizualnej.

 

Anna Gniadek

Sales Director
Astrafox

Pasjonatka automatyzacji raportowania, wizualnej analizy danych i ambasador Tableau. Managerskie i analityczne szlify zdobyła w dużej firmie telekomunikacyjnej.

 

Robert Woźniak

Założyciel, Data & AI Strategic Advisor
Elitmind

Robert to doradca strategiczny i wizjoner z głową pełną pomysłów. Wierzy, że wartościowe rozwiązanie powinno wychodzić poza bieżące potrzeby klienta, odkrywając nowe możliwości drzemiące w danych. W zespole ceni kreatywność i zaangażowanie.
Ekspert z dziedziny architektury danych z doświadczeniem w wielu obszarach biznesowych. Obecnie zaangażowany w strategiczne projekty Elitmind.
Fascynują go technologie chmurowe oraz możliwości wykorzystania uczenia maszynowego oraz sztucznej inteligencji w analityce danych.

 

Mariola Bryk

Dyrektor Finansowy CE
Vandemoortele

Manager finansowy z ponad 20-letnią praktyką w różnych branżach.
Zarządzała finansami, IT i HR w firmach: Reuters, Soraya, Tatra Spring, Sequoia. Obecnie w Vandemoortele odpowiada za finanse w Europie Centralnej (PL, CZ, SK, HU).
Pasjonuje się znajdowaniem rozwiązań w rożnych obszarach działania firmy. Wspiera zarządy w codziennych aktywnościach, realizacji budżetów i planów strategicznych. Fascynatka aktywnego słuchania i wydobywania z ludzi ich najwyższego potencjału. Uważa, że podstawą sukcesu i dobrej współpracy jest komunikacja na najwyższym poziomie. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

 

Katarzyna Zdrojewska

Information Management Officer
CIECH

IT & Data manager z wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu nowoczesnych technologii informatycznych, optymalizacji procesów biznesowych z wykorzystaniem systemów IT oraz analityki danych w organizacjach przemysłowych, farmaceutycznych i usługowych. Od kilku lat skoncentrowana na zaawansowanych rozwiązaniach analitycznych i zmianie kultury pracy z informacją. Od 2019 roku w Grupie CIECH odpowiedzialna za transformację data-driven w roli Information Management Officera.

Justyna Demkowicz-Dobrzańska

Dyrektor Zarządzający, CFO, COO Bankowość Korporacyjna i Inwestycyjna
Santander Bank Polska

Od blisko 20 lat związana z sektorem finansowym. Rozpoczynała karierę zawodową w KPMG i PwC w zespołach świadczących usługi doradcze z zakresu wyceny instrumentów finansowych, modelowania ryzyka oraz zarządzania kapitałem. Później kontynuowała karierę w Grupie KBC, na stanowisku zastępcy CRO Kredyt Banku, będąc odpowiedzialną za zarządzając ryzykiem kredytowym oraz kapitałem. Od 2013 roku związana z Grupą Santander, gdzie od początku pełni kierownicze funkcje w Segmencie Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej (SCIB). Łącząc bogate doświadczenie z zakresu finansów, compliance, zarządzania ryzykiem, operacji oraz technologii, wraz z zespołem ponad 40-tu specjalistów, tworzy dla swoich biznesowych partnerów ekosystem zapewniający przestrzeń do ciągłego i bezpiecznego wzrostu, gwarantujący równocześnie Klientom Banku konkurencyjną cenę i doskonałą obsługę. Od 3 lat odpowiedzialna również za zespół MIS wspierający działalność SCIB we Francji, Niemczech i Włoszech. A ostatnio za otwarcie w Polsce Technologicznego Hub-u Grupy Santander. Z wykształcenia fizyk, ze specjalizacją w kosmologii. Wolne chwile najchętniej spędza w górach lub z książką.

Katarzyna Kozak

Wiceprezesa ds. FP&A
GKN Automotive

Od ponad 20 lat działa i rozwija się w obszarze finansów w międzynarodowych korporacjach. Specjalizuje się w finansach firm produkcyjnych, w szczególności w branży motoryzacyjnej. Na przestrzeni lat zdobywała doświadczenie w zarządzaniu finansami na kolejnych poziomach organizacji obejmując stanowiska zarówno w controllingu jak i w innych obszarach finansów. Pozwoliło to na szerokie zrozumienia procesów w organizacji co w połączeniu z zaadoptowaniem metodologii optymalizacji procesów Lean umożliwiło projektowanie procesów kontrolingowych działających w całym przekroju firmy. Obecnie pełni funkcję Wiceprezesa ds. FP&A na poziomie korporacji w firmie GKN Automotive.
Absolwentka Wydziału Zarządzania i Informatyki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, ukończyła programy szkoleniowe w Cranfield School of Management (Cranfield University w Wielkiej Brytanii) i w UCLA Anderson School of Management (University of California)

Mariusz Kowalski

CFO i prokurent
Lotos Petrobaltic

CFO i prokurent w Lotos Petrobaltic S.A., Prokurent w SPV B8 sp. z o.o. Doświadczony menedżer, wykładowca i trener (ponad 20 lat w biznesie), autor i współautor 6 publikacji naukowych.
Arcymistrz w brydżu sportowym.

Jacek Gogołowicz

Finance Manager Europe,
Elekta

Jacek od 15 lat zajmuje się business finance w dużych międzynarodowych organizacjach sprzedażowych w sektorze dóbr konsumenckich i urządzeń medycznych. Posiada doświadczenie w kształtowaniu strategii przedsiębiorstw na danych rynkach, wdrażaniu procesów i narzędzi pozwalających na rentowny wzrost firm i transparentne zarządzanie firmą oraz w codziennym wspieraniu biznesu. Business challenger pracujący blisko przede wszystkim z zarządami firm oraz zespołami sprzedaży i marketingu. Zwolennik zarażania pasją do finansów wszystkich niefinansistów. Na co dzień dzieli się swoim doświadczeniem z innymi rozwijając zespoły business partnerów i SSC.

Financial Controlling Forum

10 marca 2022 r.
Warszawa
www.fcforum.pl

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

Kontakt

Weronika Warpas
m: +48 570 611 811
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2022 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.