ORGANIZATOR

Evention
Firma specjalizująca się w tworzeniu spotkań biznesowych. Wydarzenia biznesowe traktuje jako integralny i trudny do zastąpienia element budowania relacji i poprawy efektywności tych relacji pomiędzy firmami, a tak naprawdę tworzącymi je ludźmi. Zespół tworzących spółkę osób ma na swoim koncie ponad 100 różnych projektów i blisko 20 lat skumulowanego doświadczenia, dysponując bardzo unikalnym zestawem kompetencji i doświadczeń zebranych przez lata pracy nad biznesowymi spotkaniami w kontekście rynku i tematyki IT i telekomunikacji. Posiada kompetencje redakcyjne, analityczne oraz szeroką sieć networkingową wśród tzw. decison-makers i bardzo wiele budowanych przez lata relacji w świecie ICT.

PARTNER GENERALNY

PwC
W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i odpowiadanie na kluczowe wyzwania współczesnego świata. Jesteśmy siecią firm działającą w 156 krajach. Zatrudniamy ponad 295 tysięcy osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu. W Polsce PwC posiada biura w 7 miastach oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i Warszawie, dwa Centra Usług Wspólnych w Katowicach i Opolu oraz oddział PwC IT Services w Lublinie. Polskie spółki PwC zatrudniają ponad 6000 osób. Dowiedz się więcej na www.pwc.pl.

Obserwuj profil PwC Polska na LinkedIn

Subskrybuj publikacje PwC CFO Compass na stronie pwc.pl/subskrypcje

Dowiedz się więcej o programie CFO Compass na stronie pwc.pl

PARTNERZY MERYTORYCZNI

Astrafox
Jesteśmy polską firmą konsultingową, która pomaga rozwiązywać problemy biznesowe przy wykorzystaniu najnowszych technologii, w celu budowania lepszej przyszłości. Dostarczamy organizacjom wiedzę i nowoczesne technologie, aby skutecznie podejmować trafne decyzje biznesowe w oparciu o dane. Pomagamy we wszystkich aspektach pracy z narzędziami Business Intelligence tj. projektowanie struktur danych, szkolenia, warsztaty, doradztwo, zaawansowane programowanie i integracja. Specjalizujemy się w narzędziach tj. Tableau, Alteryx, Snowflake. Obecnie mamy ponad 400 zadowolonych klientów z różnych branż. Posiadamy doświadczenie w między innymi w następujących obszarach: FMCG, handel detaliczny, telekomunikacja, łańcuch dostaw i logistyka, produkcja, służba zdrowia, media, nieruchomości, finanse i bankowość.
Elitmind
Elitmind zajmuje się konsultingiem oraz tworzeniem i kompleksową implementacją innowacyjnych rozwiązań z zakresu Business Intelligence oraz zaawansowanej analityki danych. Wierzymy w moc informacji, potencjał sztucznej inteligencji i skuteczne wykorzystanie mechanizmów machine learing. Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że inteligentne wykorzystanie danych zmienia organizacje, zapewniając im przewagę nad konkurencją. Najnowsze technologie z zakresu analityki danych służą nam do rozwiązywania problemów naszych Klientów. Mamy bogate doświadczenie w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań dla retail, finansów i kontrolingu, dzięki czemu rozumiemy wyzwania, z jakimi mierzę się te branże. Znamy (i stosujemy) standardy IBCS dotyczące wyglądu raportów, prezentacji i dashboardów. Nasze doświadczenie i kompetencje potwierdzają liczne złote partnerstwa z Microsoftem i uzyskany w tym roku status Microsoft Advanced Specialization in Azure.
Obserwuj nasz profil na LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/10271596/admin/
Zapoznaj się z naszymi usługami na naszej stronie: https://elitmind.com/

PATRONAT MERYTORYCZNY

Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów
Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV – Internationaler Controller Verein) jest największym, prestiżowym stowarzyszeniem społeczności controllerów na świecie. Naszym celem jest integracja środowiska, wzmocnienie statusu i rangi społeczności controllerów oraz pokazanie ich istotnej roli jako kluczowych partnerów biznesowych kadry zarządzającej.
Stowarzyszenie Dyrektorów Finansowych Finexa
Stowarzyszenie Dyrektorów Finansowych Finexa jest największą polską organizacja zrzeszającą dyrektorów finansowych. Stowarzyszenie z siedzibą w Warszawie oraz oddziałami regionalnymi w Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu aktywnie działa w procesach regulacyjnych, edukacji i budowania ścieżki kariery swoich członków. Ma na celu stworzenie instytucjonalnego środowiska dla zawodu Dyrektora Finansowego. Więcej informacji na stronie www.finexa.org.

PATRONAT MEDIALNY

Controlling i Zarządzanie
W artykułach poruszamy różnorodną tematykę – od controllingu, rachunku kosztów, rachunkowości zarządczej, rachunkowości finansowej, sprawozdawczości finansowej i zarządczej, po zarządzanie przedsiębiorstwem czy wsparcie technologiczne w tym zakresie. Nie uciekamy też od ogólnych tematów biznesowych, od których uciec się nie da, prowadząc działalność gospodarczą. Dostarczamy praktyczną i unikalną wiedzę oraz praktyczne narzędzia.
KarierawFinansach.pl
KarierawFinansach.pl to serwis rekrutacyjny dla specjalistów z branży finansowej, bankowej, ubezpieczeniowej oraz sektora BPO/SSC. Oprócz ofert pracy od ponad 400 pracodawców dostarcza także aktualne informacje z branży i poradniki, które pozwalają kandydatom z sukcesem przejść przez proces rekrutacji.

Financial Controlling Forum

10 marca 2022 r.
Warszawa
www.fcforum.pl

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

Kontakt

Weronika Warpas
m: +48 570 611 811
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2023 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.