Marcin Puziak

Dyrektor Controllingu
CIECH

Doświadczony menedżer łączący w unikalny sposób wiedzę akademicką z bogatą praktyką biznesową. Jest doktorem nauk ekonomicznych, specjalizującym się w tematyce wzrostu gospodarczego, konkurencyjności sektorowej i rentowności przedsiębiorstw. Przez ponad 10 lat wykładał ekonomię menadżerską na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Jednocześnie zdobywał doświadczenie na stanowiskach związanych z obszarem finansowym m.in. jako analityk w dziale transakcji akcjami w funduszu inwestycyjnym, twórca narzędzi online do oceny wskaźnikowej przedsiębiorstw i wyceny firm w ekosystemie startupów, a także jako controller w firmach produkcyjnych.
Jego szerokie doświadczenie biznesowe i doskonała znajomość teorii przedsiębiorstw umożliwiają rozwój w obszarze tworzenia nowych narzędzi wspierających na poziomie taktycznym i strategicznym działalność nowoczesnej firmy.
Od 2019 roku w Grupie CIECH, obecnie pełni funkcje Dyrektora Controllingu Grupy. W ciągu ostatnich trzech lat zbudował nową strukturę controllingu w obrębie Grupy, odpowiadał za wdrożenie systemu Business Intelligence i wdrożenie innych narzędzi z obszaru wsparcia procesów i funkcji controllingu (m.in. hurtownia danych). Aktywnie uczestniczy w procesach realizacji obecnej i przygotowania nowej strategii CIECH, wspiera także działania z obszarów: M&A, Treasury, restrukturyzacji, podatków.

Financial Controlling Forum

10 marca 2022 r.
Warszawa
www.fcforum.pl

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

Kontakt

Weronika Warpas
m: +48 570 611 811
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2022 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.