Konrad Jakubiec

Business Development Director
Mindbox

Konrad od lat rozwija linie biznesowe i produktowe związane z automatyzacją procesów biznesowych. Obecnie odpowiada za rozwój linii biznesowej Intelligent Process Automation w Mindbox, gdzie w połączeniu technologii z obszarów robotyzacji, OCR, ML i rozwiązań współpracujących z systemami ERP, powstają instalacje kompleksowo automatyzujące procesy i usprawniające funkcjonowanie działów wsparcia, takich jak finanse, księgowość, Logistyka, wsparcie obsługi Klienta itd.

Zanim dołączył do Mindbox był blisko związany z branżą RPA i automatyzacją jako współzałożyciel i członek zarządu Digital Teammates gdzie współtworzył nowatorski model biznesowy pozwalający na całkowity outsourcing automatyzacji.
Konrad posiada bogate doświadczenie w rozwijaniu i finansowaniu innowacyjnych biznesów technologicznych, zarówno z perspektywy startupów jak i funduszu VC. Wcześniej był współtwórcą strategii mBanku oraz pracował w obszarach inwestycji, zarządzania ryzykiem i bankowości korporacyjnej mBanku.

Konrad aktywnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem udzielając się także w sferze edukacyjnej – jest jednym z założycieli nowego kierunku studiów: Automatyzacja Procesów Biznesowych na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego – jest to pierwszy taki kierunek licencjacki w Polsce. Konrad pełni także funkcję członka rady programowej Centrum Mikser Inteligentnych Technologii.

 

Financial Controlling Forum

10 marca 2022 r.
Warszawa
www.fcforum.pl

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

Kontakt

Weronika Warpas
m: +48 570 611 811
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2023 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.